Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11527
Stary 03.07.2010, 10:37
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
teraz to wam nawet czcionka przeszkadza
ludzie weźcie przestańcie jak stadion będzie zapełniony to nie będzie napisu widać !!!!
a jakie znaczenie ma że stadion będzie zapełniony. Większość zdjęć które pojawią sie w internecie będzie pokazywać stadion pusty i taki obiekt będzie widziany w mediach. O ile cyferki prezentują się nieźle to litery już nie bardzo

morgenes napisał(a):Wyświetl post
Poza tym prosiłbym również o to, aby nie używać słowa "miasto", bo jest zbyt ogólne i krzywdzące dla wielu organów miejskich, które z budową mają niewiele wspólnego. Jeśli już mówimy o inwestorze i nadzorze, to mówmy precyzyjnie: jest to ZIKIT oraz nasi radni.
Rzeczywiście nie powinno się używać terminu "miasto" tylko np. "klika pana prezydenta"
Odpowiedz cytując