a jakie znaczenie ma że stadion będzie zapełniony. Większość zdjęć które pojawią sie w internecie będzie pokazywać stadion pusty i taki obiekt będzie widziany w mediach. O ile cyferki prezentują się nieźle to litery już nie bardzo
morgenes napisał(a):

|
Poza tym prosiłbym również o to, aby nie używać słowa "miasto", bo jest zbyt ogólne i krzywdzące dla wielu organów miejskich, które z budową mają niewiele wspólnego. Jeśli już mówimy o inwestorze i nadzorze, to mówmy precyzyjnie: jest to ZIKIT oraz nasi radni.
|
Rzeczywiście nie powinno się używać terminu "miasto" tylko np. "klika pana prezydenta"
