Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6721
Stary 03.07.2010, 10:13
Jeśli odejdzie Marcelo to pozamiatane. Mam nadzieję, ze pozostanie z druzyna, bo jest nie to Cupiał udowodni, ze ma Wiselke w powazaniu
Odpowiedz cytując