Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
11523
03.07.2010, 09:48
Jeśli skończyli białe krzesełka na "9", to muszę ponarzekać! Nie wiem, kto to projektował, ale ta czcionka jest masakryczna, brzydkie to jak ch*j, już wolałbym, żeby tam nic nie było..
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88