MCDave napisał(a):

|
Ok. Brazylia to nie ta drużyna z czasów MŚ w Korei, ale co to ma do rzeczy? Pytałem na czym opierasz swoją teorię, że to Holendrzy mogą pokazać atrakcyjniejszą piłkę, skoro ciężko znaleźć ładne bramki w ich wykonaniu. Masa szczęścia i błędy obrony. Brazylia grała ładniej (co oczywiście nie oznacza że powinna awansować, a wręcz przeciwnie).
|
Napisałem to w formie ironii do innego użytkownika, wcale nie twierdzę, że Holandia gra atrakcyjniejszą piłkę od Brazylii, po prostu są bardziej skuteczni. Zobacz na poprzedniej stronie, bo później mnie zacytowałeś.
Fakt faktem wtrąciłem swoje 3 grosze na temat gry Brazylii teraz a w poprzednich mistrzostwach i to mogło wyglądać, ba nawet wygląda jak to, że ci nie odpowiedziałem na pytanie. Odpowiedź na pogrubiony fragment jest w pierwszym zdaniu
