Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27375
Stary 03.07.2010, 09:13
Czy Wy się nigdy niczego nie nauczycie. Junior member z jakiejś anonimowej strony puścił informacje, która zresztą ponoć zaraz znikła i 3 strony na ten temat i to jeszcze w Polityce transferowej a nie w Gdybym był bogaty. Ludzie szanujmy się.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 03.07.2010 o godz. 09:16.
Odpowiedz cytując