4fan_player napisał(a):

|
Pytanie do zorientowanych. Czy transfer Milinkovica jest na rzeczy czy to w ogóle jakiś wymysł niektórych forumowiczów?
|
Wymysł forumowiczów, gazet, stron internetowych oraz klubu.Nie będzie.Przebił nas Lech, poza tym jest za drogi, nie zgodził się na kontrakt motywacyjny, był opcją nr 2, nie zgodził się na 5 letni kontrakt, poza tym nie przeszedł testów medycznych.A tak w ogóle to mówił, że nasza oferta jest zenująca