Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marcinb88
Member
Od: 08.2008
Skąd: Krk/Czyżyny
Offline
#
27371
03.07.2010, 08:57
Mam pytanie czysto teoretyczne: Czy w naszym klubie dokonuje się transferów w sobotę i niedziele? czy na ewentualny transfer trzeba czekać do poniedziałku? Jak to było w latach poprzednich bo nie potrafię sobie przypomnieć...
marcinb88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinb88
Znajdź inne posty napisane przez marcinb88