MCDave napisał(a):

|
Nie mogę się tylko zgodzić z tym, że grają dobrze w piłkę. Masa przypadków, zamieszaniem we własnej obronie i zbieranina świetnych zawodników, którzy nie potrafią grać zespołowo. Fart i tyle.
|
Mourinho wszyscy krytykowali za styl w jakim wygrał z Barcelona to teraz wszyscy zaczynaja krytykowac Holandie, ze nie graja tak jak potrafia. Najwazniejsze sa sukcesy i jezeli dana taktyka przynosi skutki to nikt nie powinien miec pretensji jaka grą druzyna osiagneła sukces. Prawdziwą Holandie zobaczylismy w drugiej polowie bo musieli drzec o wynik. W fazie grupowej nie musieli tak grac bo w kazdym meczu strzelali pierwsi bramke. Np. z Kamerunem przy 1:0 grali nudno. Gdy Kamerun remisował zobaczylismy całkiem inna Holandie. Wszedl Robben, gra sie rozruszała przez co Oranje strzelili drugiego gola i wygrali mecz. Jezeli taką taktyką Polska reprezentacja zaszłaby tak daleko jak reprezentacja Holandii tak samo cieszyłbys sie z sukcesow jak teraz kibice Holandii ciesza sie z sukcesu ich reprezentacji.