Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11520
Stary 03.07.2010, 05:48
Skoro niektórzy nie widzą powodu do płaczu czy do narzekania i krytyki to przynajmniej Majchrowski mając od robine przyzwoitosci powinien publicznie przeprosic za brak kompetencji i ciągłe przeginanie terminów kolejnych etapów budowy stadionu . Na domiar złego
" delegat UEFA stwierdził że nie ma jeszcze podstaw , by dopuścic stadion Wisły przy Reymonta do rozgrywek w drugiej rundzie eliminacyjnej LE "
czyli mówiąc w skrócie witamy znowu na Suchych Stawach .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując