Jeden z czołowych żałosnych akorzyn na mundialu wziął sprawy w swoje ręce - Dosłownie

.I bez ironii akurat za to duży plus.Nie zagra w półfinale ale wygrał go.
Ghana jak i reszta zespołów z Afryki pokazała niestety że jako indywidualności w klubach - ok ale zespołów to oni nie tworzą.Gdyby nie przypadek to wszyscy by się pożegnali z mundialem po fazie grupowej.
Dziś bardzo ciekawy mecz - gwiazdy ale nie zespół czy zespół ale nie gwiazdy.To ruletka ale delikatnie stawiam na tych drugich, czyli na niemiachów.