VanBasten napisał(a):

|
.Zachowujecie się czasem jak takie rozpieszcone dzieci .
|
Natomiast Ty się zachowujesz jak dziecko któremu da się byle gówno a i tak się będzie cieszył.
Opóźnienia to najmniejszy problem - Realny jest taki że stadion będzie bublem wykańczanym po kosztach i latami i to nie dlatego że jest taki tani, tylko dlatego że jego budowa to jest jedna wielka tak amatorka jak i prowizorka.
Cena jak za średniej klasy mercedesa a produkt to chińska podróbka tejże marki.
Zresztą jestem przekonany że wszystko co 'najlepsze' ,jest jeszcze przed nami.
I to nie chodzi by krytykować stadion za całokształt, bo projekt był znany od dawna, nie jest to dzieło sztuki ale tragedii też nie ma, natomiast krytyka tego co się dzieje przez ostatnie miesiące jest nawet nie usprawiedliwiona ale konieczna.
Kłamstwo na kłamstwie - tak by to można podsumować + cięcie kosztów w sposób urągający takiemu przedsięwzięciu.