Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1818
Stary 02.07.2010, 23:56
Przy czym akurat przykład Hiszpanii jest taki że nie zapowiada się w najbliższym czasie żeby musieli opierać na nie swoich zawodnikach. Z wielkich europejskich potęg należy powiedzieć że w sumie Holandia też trzyma się swoich zawodników, co prawda może nie ze 100% niderlandzkimi korzeniami ale cała reprezentacja urodzona i wychowana w pomarańczowym kraju...

PS. A co do Canarinhos to największym błędem było pozostawienie w domu Ronaldinho i Pato którzy mogli spokojnie wejść czy też grając od początku zmienić obraz stan wynik meczu w pojedynkę szczególnie dziwi to że Ronni naprawdę ostatnią rundę zagrał na dobrym poziomie i ciągnął mocno Milan do przodu gdyby nie on to czerwonoczarni skończyli by na miejscu za Juve. A tak to ani klasowego napastnika na zmianę i ten nieszczęsny Kaka który totalnie mnie nie przekonuje jako mózg tego organizmu jakim jest reprezentacja Brazylii.
Ostatnio edytowane przez pawelwislak : 03.07.2010 o godz. 00:00.
Odpowiedz cytując