Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1814
Stary 02.07.2010, 23:07
Szkoda Ghany,była lepsza,no ale futbol jest niesprawiedliwy.Za 4 lata Afrykanie na pewno znów bardzo namieszają na mundialu

na rozluźnienie atmosfery-wybory Miss Trybun

http://www.zczuba.pl/zczuba/51,101142,8074956.html?i=0
Odpowiedz cytując