Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27362
Stary 02.07.2010, 22:57
Wedlug mnie napastnik nie powinien byc priorytetem. Juz to pisalem wczesniej. Zdecydowanie skrzydlowi pomocnicy a przynajmniej jeden. Oczywiscie napastnik tez by sie przydal, bo obstawienie ze Paweł bedzie w formie caly sezon i nie zlapie kontuzji jest zbyt ryzykowne.
Odpowiedz cytując