|
Wedlug mnie napastnik nie powinien byc priorytetem. Juz to pisalem wczesniej. Zdecydowanie skrzydlowi pomocnicy a przynajmniej jeden. Oczywiscie napastnik tez by sie przydal, bo obstawienie ze Paweł bedzie w formie caly sezon i nie zlapie kontuzji jest zbyt ryzykowne.
|