Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11515
Stary 02.07.2010, 22:56
^^
Ad 2. Tutaj proszę zdjęciae barierek na innych stadionach
http://i50.tinypic.com/3164zu9.jpg (po prawej)
http://lh4.ggpht.com/_6LKpBOuTcu4/TC...2/IMG_3864.JPG
http://kkslech.com/nowykkslech/zdjec...0budowa/10.JPG (lewy górny róg)
U nas akurat projektant się postarał i nie zrobił betonowych murków

Ad3. Nie niemożliwośc a niechęć (poza tym park jest zamykany na wieczór więc stadion byłby zamykany razem z parkiem

Ad 4 Te siedzonka i tak mają inny kolor niż te stare więc barierki niewiele zmieniają
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 02.07.2010 o godz. 22:58.
Odpowiedz cytując