sessegon, ja na c+ tez nie sama pilka zyje - jest jeszcze nba, euroliga, zuzel i od czasu do czasu boks, wiec jest ok
Mysle, ze Polsat moze jednak zmieknac, jak zobaczy ogladalnosc tych pierwszych spotkan
Zeby az tak bardzo nie zbaczac z tematu, to musze powiedziec, ze jestem zaskoczony wygrana Ruchu. To, ze za Uralem gra się bardzo trudno kazdy wie i niejedna druzyna sie tam przejechala. Podobno nie grali za dobrze, ale tym bardziej naleza sie brawa.