Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11513
Stary 02.07.2010, 22:27
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Kilka lat przed telefonikom wyburzyli sektor A i B /te stare/ i kilka lat świeciły tam dziury w ziemi i......nikt nie narzekał .
To było dobrych 'kilka' lat przed.
A oto i ta trybuna

http://i41.tinypic.com/e5qw46.jpg
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując