Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze
Offline
#
27359
02.07.2010, 22:27
No pieknie sobie poczyna nasz prezes basalaj , czytam wlasnie forum a tu znowu nowy grajek , naprawde slowa uznania dla prezesa ;]
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
Cfaniak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cfaniak
Znajdź inne posty napisane przez Cfaniak