Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27359
Stary 02.07.2010, 22:27
No pieknie sobie poczyna nasz prezes basalaj , czytam wlasnie forum a tu znowu nowy grajek , naprawde slowa uznania dla prezesa ;]
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując