Cytat:
|
Pisałem już, że nie ma w klubie ciśnienia ani na mistrzostwo, ani na wielkie transfery, tylko na budowanie klubu i drużyny na przyszłe lata. Dalej mi nie wierzycie?
|
Jeżeli ma być tak jak w pozytywiźmie (praca od podstaw)kosztem mistrzostwa, a nawet pucharów europejskich, to jestem jak najbardziej za. Mam nadzieję jednak na występy tych pucharach mimo przebudowy orgarnizacyjnej i kadrowej klubu, poniewaz to one mogą wygenerować zysk na ew. rozbudowę insfrastruktury lub wzmocnień składu...