Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27351
Stary 02.07.2010, 22:09
Cytat:
Pisałem już, że nie ma w klubie ciśnienia ani na mistrzostwo, ani na wielkie transfery, tylko na budowanie klubu i drużyny na przyszłe lata. Dalej mi nie wierzycie?

Jeżeli ma być tak jak w pozytywiźmie (praca od podstaw)kosztem mistrzostwa, a nawet pucharów europejskich, to jestem jak najbardziej za. Mam nadzieję jednak na występy tych pucharach mimo przebudowy orgarnizacyjnej i kadrowej klubu, poniewaz to one mogą wygenerować zysk na ew. rozbudowę insfrastruktury lub wzmocnień składu...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując