Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1772
Stary 02.07.2010, 22:00
Gra Holandii przypomina mi tę Interu Mediolan - wielu narzekało, że to nie radosna Barcelona (w dzisiejszym dniu Brazylia) lecz nudny Inter zagrał w finale. Jak widać, taka taktyka skutkuje (chociaż Inter ma lepszą obronę, a Oranje atak)

Przed mundialem postawiłem na Holandię, mimo że sądziłem że skończą turniej po 1/8, najwyżej 1/4, to miło mnie zaskoczyli. Jak napisał River, to nie ta Holandia z Euro 2008, która miażdżyła na początku, by potem oddychać rękawami, lecz solidnie przygotowana drużyna, gotowa rozegrać 7 spotkań. Tylko ta niefrasobliwość po strzeleniu na 2:1 - to się kiedyś może zemścić. Tak czy inaczej, agresją i determinacją w drugiej połowie zniszczyli Brazylijczyków - chciałem widzieć taką wole walki w Wiśle, a nie machanie rękami po nieudanych zagraniach. Wtedy byłbym pewien, ze nasi grają na maxa.

Najlepszy gracz tych mistrzostw? nie Messi, nie Villa - Wesley Sneijder
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując