O ja *******e ! Nie mamy ? Nie byłem dzisiaj na R22 i nic nie wiem . Zburzyli stadion Wisły ? Wybudowali tam coś innego ? Mamy już prawie gotowy nowy stadion i nawet jak się coś tam opóźni to nie zmienia faktu że nowy stadion jest już rzeczywistością
Kilka lat przed telefonikom wyburzyli sektor A i B /te stare/ i kilka lat świeciły tam dziury w ziemi i......nikt nie narzekał

Przez kilka ostatnich lat na Wisłe mogło przyjść 10 tys osób . Lada chwila będzie miejsce dla 30 tys . Więc skończcie już te płacze .