Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
27347
02.07.2010, 21:18
A ja jestem zachwycony takimi ruchami ;-) Niech jeszcze dadzą do tego do ogrania kogoś z MESY i na prawdę można zacząć robić rewolucję.
195 - robi wrażenie. Spora teraz sztuka dla Henia by potrafił to wykorzystać przy stałych fragmentach.
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza