Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1765
Stary 02.07.2010, 20:26
Licze na Ghane.Na początku byli strasznie stremowani,ale z czasem się rozkręcili.Muntari pięknie urwał na koniec pierwszej połowychciałbym półfinał Ghana-Holandia i Oranje do domu
Odpowiedz cytując