|
ludzie wytrzymaliśmy parę lat budowy to wytrzymajcie 2,3 miesiące do oddania.chwalicie ruinę lecha w poznaniu,światełka na legii choć mają nie zasłonięte niczym trybuny z zewnątrz.już nie pamiętacie o propozycji Majchrowskiego o jednym wspólnym stadionie dla Krakowa?przez animozje pewnych osób nie wyszło z planem budowy 50 tysięcznika.cieszmy się tym co mamy.bo mamy czym.mamy wspaniały prostokąt siły i mocy.jak huknie moc 33000 gardeł to przynajmniej nie pospadają żelazne rusztowania na kibiców jak w poznaniu.(co im nie życzę)
|