wiec:
1. cena od ``kupca`` jest drozsza..juz nie mowie o powodziach itp...
2.jesli masz znajomych co Ci sprowadza cos normalnego jak najbardziej ...jednak auto z 98 roku z przebiegiem 70tys jest ze tak powiem ``dziwne`` hehehe-moja dziewczyna ma meganke ze szwabow z 96 roku z przebiegiem 90tys...
3.zalezy co chcesz kupic i za ile ...Jesli bylbys zainteresowany skoda , vw, seat to daj znac -mam fajnego mechanika.
jak cos pisz na prv
pozdro