Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16975
Stary 02.07.2010, 20:21
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Panowie mam pytanie.

Jestem na kupnie samochodu.
Przegladam ogloszenia i w internecie i w gazetach ale wiekszosc takich ogloszen to sa ogloszenia z komisow gdzie czasem ceny sa astronomiczne.

Ciezko jest trafic na kogos kto sprzedaje z reki ale wtedy cena napewno jest nizsza.
CZy jest w ogole sens kupowac tutaj u nas
CZy lepiej jechac i sprowadzic cos z zagranicy bo z tego co sie orientuje interes dalej sie oplaca i jakosciowo i cenowo
wiec:
1. cena od ``kupca`` jest drozsza..juz nie mowie o powodziach itp...
2.jesli masz znajomych co Ci sprowadza cos normalnego jak najbardziej ...jednak auto z 98 roku z przebiegiem 70tys jest ze tak powiem ``dziwne`` hehehe-moja dziewczyna ma meganke ze szwabow z 96 roku z przebiegiem 90tys...
3.zalezy co chcesz kupic i za ile ...Jesli bylbys zainteresowany skoda , vw, seat to daj znac -mam fajnego mechanika.
jak cos pisz na prv
pozdro
Odpowiedz cytując