Mam pytanie, jest taka opcja , że jak złożyłem papiery a chce zmienić szkołe to z tej szkoły pierwszzej mogą mi nie wydać potrzebnych papierów?
(wiem , że masło maślane ale.. ale do zrozumienia
PS. ktos na kamienskiego idzie? do zespolu szkol elektrycznych?^