Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27334
Stary 02.07.2010, 19:35
Cytat:
napastnik ten z czarnogory wg mnie mógł by być
nawet nie żartujcie sobie .. owszem 28 goli robi wrażenie, ale to był jednorazowy wyskok, koleś ma 28 lat !!
oglądałem wczoraj mecz mistrza czarnogóry z mistrzem San Marino .. wygrali 3:0 ( ostatnia bramka w ost. sekundach ) i był to nie sprawiedliwy wynik .. były okresy kiedy to drużyna z San Marino prowadziła grę i stwarzała sobie okazję ..
nawet nie chce sobie wyobrazić na jakim poziomie stoi reszta drużyn

co do transferów to ciekawi zawodnicy, ale jako uzupełnienie składu ..
natomiast liga chorwacja też nie jest jakaś rewelacyjna, wczoraj np zremisowali 0-0 z zespołem z Wysp Owczych ..
Odpowiedz cytując