Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27333
Stary 02.07.2010, 19:28
Zaciąg słowacko-chorwacko-serbski wskazuje, że chyba praca Kleidinsta jakieś efekty przyniosła. Ktoś tych zawodników musiał obserwować, bo są oni dla nas zupełnie anonimowi.

Teraz tylko trzeba się modlić o to, że nasz (były?) skaut miał nosa.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując