Panowie mam pytanie.
Jestem na kupnie samochodu.
Przegladam ogloszenia i w internecie i w gazetach ale wiekszosc takich ogloszen to sa ogloszenia z komisow gdzie czasem ceny sa astronomiczne.
Ciezko jest trafic na kogos kto sprzedaje z reki ale wtedy cena napewno jest nizsza.
CZy jest w ogole sens kupowac tutaj u nas

CZy lepiej jechac i sprowadzic cos z zagranicy bo z tego co sie orientuje interes dalej sie oplaca i jakosciowo i cenowo
