Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16972
Stary 02.07.2010, 19:12
Panowie mam pytanie.

Jestem na kupnie samochodu.
Przegladam ogloszenia i w internecie i w gazetach ale wiekszosc takich ogloszen to sa ogloszenia z komisow gdzie czasem ceny sa astronomiczne.

Ciezko jest trafic na kogos kto sprzedaje z reki ale wtedy cena napewno jest nizsza.
CZy jest w ogole sens kupowac tutaj u nas
CZy lepiej jechac i sprowadzic cos z zagranicy bo z tego co sie orientuje interes dalej sie oplaca i jakosciowo i cenowo
Odpowiedz cytując