Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1758
Stary 02.07.2010, 18:53
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Fajnie ze liczysz ile razy o czyms mowie Pele to jest historia. Człowiek, ktory wie co to jest joga bonito - tej jogi bonito nie ma owczesna Brazylia i z Dunga miec nie bedzie. Najlepsi w ocenie sa kibice i media a one tez nie były zadowolone z faktu, kto bedzie prowadził Brazylie. Wiele osob załuje, ze Brazylia odpadla i od razu, ze Holandia nic nie pokazała. Brazylia tez nic nie pokazała ale z tych dwoch zespołow ktos awansowac musial.
Ile Ty masz lat?

Jot w dzisiejszym meczu widziałem 3 bramki. Jedna po kapitalnej akcji strzelona przez Robinho i dwie przypadkowe Holendrów, które zdobyli dzięki błędom obrońców. To na jakiej podstawie twierdzisz, że to Holandia może zagrać jakąś ciekawą akcję a Brazylia nie? Ci Holendrzy nie potrafili wykorzystać sytuacji 3 na 1!
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując