John1906 napisał(a):

Też bym chciał, żeby Polska grała taki piach jak Holandia jak niektórzy tu piszą i była w półfinale MŚ.
Niektórzy tu mają chyba coś z głową , na prawdę wierzycie, że tylko przez szczęście można awansować do półfinału MŚ i ograć Brazylię w ćwierćfinale ?
Na prawdę śmieszne
|
No coś ty dla mnie Holandia jest mocna, ale zawsze przed wielką imprezą nie daje im dużych szans tzn. Finału nie wróżę lub coś w tym stylu, ale wierzyłem, że wyjdą z grupy

i trafią do półfinału.