|
Jak dla mnie to nawet lepiej. Mamy 2 lipca, do rewanżu zostało 20 dni a my nie mamy jeszcze położonej murawy, a trzeba pamiętać o jej zakorzenieniu i wszystkich innych rzeczach. Nie wspominając o ulicy Reymana, i wszystkich innych rzeczach na wschodniej które zostały do zrobienia.
A tak w ogóle to mógłby ktoś zrobić zdjęcia wewnątrz wschodniej, żeby zobaczyć jak to wygląda. Oczywiście ktoś, kto może tam wejść i ma takie możliwości.
|