Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11509
Stary 02.07.2010, 18:50
Jak dla mnie to nawet lepiej. Mamy 2 lipca, do rewanżu zostało 20 dni a my nie mamy jeszcze położonej murawy, a trzeba pamiętać o jej zakorzenieniu i wszystkich innych rzeczach. Nie wspominając o ulicy Reymana, i wszystkich innych rzeczach na wschodniej które zostały do zrobienia.

A tak w ogóle to mógłby ktoś zrobić zdjęcia wewnątrz wschodniej, żeby zobaczyć jak to wygląda. Oczywiście ktoś, kto może tam wejść i ma takie możliwości.
Odpowiedz cytując