Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27327
Stary 02.07.2010, 18:46
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
. Czy podstawowy obrońca Partizana Belgrad jest gorszym piłkarzem od obrońcy z NK Karlovac i Petrzalki? To tak samo jak napisać, że Marcelo gra gorzej od Celebana.
Akurat udało Ci się zaprzeczyć w drugim zdaniu, to co próbowałeś udowodnić w pierwszym
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując