Też bym chciał, żeby Polska grała taki piach jak Holandia jak niektórzy tu piszą i była w półfinale MŚ.
Niektórzy tu mają chyba coś z głową , na prawdę wierzycie, że tylko przez szczęście można awansować do półfinału MŚ i ograć Brazylię w ćwierćfinale ?
Na prawdę śmieszne
