Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27325
Stary 02.07.2010, 18:36
Dla niektórych ważniejsze jest to, że kogoś kupujemy niż to, co on wniesie do Wisły. Czy podstawowy obrońca Partizana Belgrad jest gorszym piłkarzem od obrońcy z NK Karlovac i Petrzalki? To tak samo jak napisać, że Marcelo gra gorzej od Celebana.
Odpowiedz cytując