Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
27325
02.07.2010, 18:36
Dla niektórych ważniejsze jest to, że kogoś kupujemy niż to, co on wniesie do Wisły. Czy podstawowy obrońca Partizana Belgrad jest gorszym piłkarzem od obrońcy z NK Karlovac i Petrzalki? To tak samo jak napisać, że Marcelo gra gorzej od Celebana.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK