Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 02.07.2010, 18:30
No to fakt dał popis

Cytat:
Gdy nie wyjdzie z Latynosami, Śląsk poszuka znacznie bliżej. Opcją rezerwową dla wrocławskiego klubu jest pozyskanie: Dawida Janczyka i Daniela Szeteli.

– Do poniedziałku powinni dać nam odpowiedź dwaj gracze z Ameryki Południowej, którymi jesteśmy najbardziej zainteresowani. Jeśli odrzucą oni naszą ofertę sam zadzwonię do Dawida i Daniela. Ale to jak na razie nasza opcja rezerwowa – mówi Ryszard Tarasiewicz.

Janczyk przed trzema laty był bohaterem spektakularnego transferu. CSKA Moskwa za niespełna 20-letniego zawodnika zapłaciło Legii 4,2 miliona euro. W zespole tym młody napastnik nie nagrał się zbyt wiele i w ostatnich dwóch sezonach wypożyczany był do belgijskich klubów: Lokeren i Beerschot Antwerpia.

Z kolei Szetela to uznawany za jeden z największych talentów w amerykańskiej piłce, pomocnik polskiego pochodzenia. Piłkarz ten brał udział w młodzieżowych mistrzostwach świata, na których pokazał się z tak dobrej strony, że pozyskał go Racing Santander. Hiszpański klub w sezonie 2008/09 wypożyczył go do Brescii. Ostatni rok zawodnik spędził w rodzimym DC United.

ta gazeta właśnie sięgnęła dna
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując