|
nie dosyc ze bedziemy mieli brzydki stadion to jeszcze go nawet skonczyc w terminie nie moga....az sie plakac chce jaki stadion może miec Poznan Wroclaw itd ...czemu Krakowa nie mógł wybudowac jednego a ładnego stadionu na 45 tys...ale cóz lepsze to niż nic ...jedna trybuna na cała runde musi wystarczyc...
|