Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11504
Stary 02.07.2010, 18:00
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
A tak przy okazji to dzisiaj zobaczyłem sobie to : http://ekstraklasa.wp.pl/gid,1243777...iazdjecie.html
i tak sobie myślę jak to jest że tam się dało wybudować piękny piłkarski stadion w tak krótkim czasie a u nas trwa to 10 lat i efekt końcowy jednak mocno odbiega od stadionu Legii . Żal .
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem nie ma szans na zagranie tego meczu na R22 . I szczerze mówiąc nie ma co cisnąć na siłe . Gra na nie ukorzenionej murawie doprowadzi do katastrofy . MOżna rozliczać osoby winne opóźnieniu ale grać na siłę nie ma sensu .
Stadionu Legi pięknym bym nie nazwał.Oczywiście ładnie się prezentuje ale piękny nie jest (nie wiem czy widziałeś go z zewnątrz?)

A cisnąć trzeba bo jeśli nie bedzie nacisków na inwestora i wykonawce to będą to przeciągać w nieskończoność.
Odpowiedz cytując