VanBasten napisał(a):

A tak przy okazji to dzisiaj zobaczyłem sobie to : http://ekstraklasa.wp.pl/gid,1243777...iazdjecie.html
i tak sobie myślę jak to jest że tam się dało wybudować piękny piłkarski stadion w tak krótkim czasie a u nas trwa to 10 lat i efekt końcowy jednak mocno odbiega od stadionu Legii . Żal .
|
VanBasten napisał(a):

|
Moim zdaniem nie ma szans na zagranie tego meczu na R22 . I szczerze mówiąc nie ma co cisnąć na siłe . Gra na nie ukorzenionej murawie doprowadzi do katastrofy . MOżna rozliczać osoby winne opóźnieniu ale grać na siłę nie ma sensu .
|
Stadionu Legi pięknym bym nie nazwał.Oczywiście ładnie się prezentuje ale piękny nie jest (nie wiem czy widziałeś go z zewnątrz?)
A cisnąć trzeba bo jeśli nie bedzie nacisków na inwestora i wykonawce to będą to przeciągać w nieskończoność.