VanBasten napisał(a):

A tak przy okazji to dzisiaj zobaczyłem sobie to : http://ekstraklasa.wp.pl/gid,1243777...iazdjecie.html
i tak sobie myślę jak to jest że tam się dało wybudować piękny piłkarski stadion w tak krótkim czasie a u nas trwa to 10 lat i efekt końcowy jednak mocno odbiega od stadionu Legii . Żal .
|
bo jak zaczelismy budowe swojego,to nikt w polsce nawet nie marzyl o nowych stadionach.potem narodzilo się EURO no i ruszylo.my mielismy dwa wyjscia,albo zostac przy pierwotnej koncepcji (21.5 tyś) powiekszonej ewentualnie o narożniki,albo dostosować stadion do istniejacej już trybuny D,uzyskując w zamian wiekszą pojemność.wybrano (moim zdaniem slusznie) ta drugą koncepcję i trzeba bylo to jakoś sklecić.pewnie niektore rzeczy mozna bylo zrobic lepiej,ale tak mozna powiedzieć o kazdym stadionie,łącznie z tym legijnym którym tak się zachwycasz.