Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 02.07.2010, 17:31
Taka taktyka Holendrow, nic wiecej. Widac zaskutkowala. Potrafili sie podniesc z 0-1 moze troche przypadkowo ale jednak. Holandia moze nie przekonała ale awansowala i to jest teraz najwazniejsze. jakby Brazylia była taka mocna to dzisiaj spokojnie wygraliby z 4-0 nawet z Holandia. Pele krytykuje ta Brazylie, kibice z tamtad ja krytykuja a trafia sie jeden, ktory twierdzi ze Brazylia bardzo ładnie grała i powinna awansowac.

PS: Nawet o dziwo na onecie ludzie sie ciesze, ze Brazylia odpadła. Niesamowite
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 02.07.2010 o godz. 17:35.
Odpowiedz cytując