63.5 Kg napisał(a):

Naprawde nie wolno nam narzekac ..
Popatrzmy logicznie.
Blaszczykowski -4 liga.
Marcelo-nie znamy w Polsce
Uche-rezerwy Espanyolu
Cantoro-nikt go nie znal
I tak mozna wymieniac dalej...
|
Swięta racja, narzekać prawa nie mamy - tylko jedno małe ale, nikt z wymienionych tutaj zawodników nie był sprowadzany z myślą o natychmiastowym zastąpieniu któregoś z filarów zespołu.