Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27311
Stary 02.07.2010, 17:29
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Naprawde nie wolno nam narzekac ..

Popatrzmy logicznie.
Blaszczykowski -4 liga.
Marcelo-nie znamy w Polsce
Uche-rezerwy Espanyolu
Cantoro-nikt go nie znal

I tak mozna wymieniac dalej...
Swięta racja, narzekać prawa nie mamy - tylko jedno małe ale, nikt z wymienionych tutaj zawodników nie był sprowadzany z myślą o natychmiastowym zastąpieniu któregoś z filarów zespołu.
Odpowiedz cytując