To chyba ogladałes tylko pierwsza połowe. Sam Pele powiedział, ze Brazylia nic swojego nie pokazuje a Dunga to słaby trener a dla Ciebie ładnie grali. Smiech na sali tyle Ci powiem. Moze Robben przy ataku Melo tez symulował? a Kaka to niby nie symulował na polu karnym? wez sie chłopcze najpierw zastanow co piszesz. Aktorzy sa w kazdej ekipie, nawet w Brazyli. To po pierwsze a po drugie statystyki nie graja wiec nie wiem po co na nie patrzysz.