Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1738
Stary 02.07.2010, 17:23
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
A może był faul na Robbenie? Nie byli lepsi spójrz na statystyki, obiektywnie patrzyłem na mecz, Holandia gra bezbarwnie nic nie stworzyli sytuacji, kompletny chaos w ataku, licza na to że Robben zagra aktorsko jak to go sfualowali...to ba myć mistrz a o koncówce meczu nie wspominam bo idąc w 3 na bramkarza pokazali klasę...to ma być mistrz świata
To chyba ogladałes tylko pierwsza połowe. Sam Pele powiedział, ze Brazylia nic swojego nie pokazuje a Dunga to słaby trener a dla Ciebie ładnie grali. Smiech na sali tyle Ci powiem. Moze Robben przy ataku Melo tez symulował? a Kaka to niby nie symulował na polu karnym? wez sie chłopcze najpierw zastanow co piszesz. Aktorzy sa w kazdej ekipie, nawet w Brazyli. To po pierwsze a po drugie statystyki nie graja wiec nie wiem po co na nie patrzysz.
Odpowiedz cytując