Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27309
Stary 02.07.2010, 17:19
Cytat:
Co do transferów. Nie wierzę, że nasz nowy stoper jest gorszy od Glika lub Sadloka. Opcja zagraniczna w przypadku transferów młodych piłkarzy to pewność ceny odpowiadającej umiejętnością grajka i wyższego poziomu profesjonalizmu w wykonywaniu obowiązków.
No i pewność, że poleci samolotem

Cytat:
Natomiast zastanawia mnie jedno spora część forum jęczy nad brakiem Milinkovicia a czym on się różni od zawodników już pozyskanych (poza pozycją i narodowością). Zawodnik z ligi słowackiej, z przedostatniej drużyny w lidze, zdobył 5 bramek (tylko dwie więcej od Ciskosa).
Nie wiadomo czym się różni, bo nikt z nas go nie obserwował. Ale trzeba przyznać, że w meczach które można oglądnąć na ytb robi wrażenie jak nikt inny przymierzany/sprowadzony w ostatnim czasie do Wisły.
I również jak w/w dwójka zawodników jest bardzo młody, perspektywiczny i dość ukształtowany.
Ostatnio edytowane przez JrQ- : 02.07.2010 o godz. 17:22.
Odpowiedz cytując