Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27307
Stary 02.07.2010, 17:18
Jeśli to:
Cytat:
niewykluczone, że już niedługo zacznie reprezentować Chorwację.
to nie jest bajka dla gówniarzy, to bardzo się cieszę.

Oba transfery zdają się być przemyślane - chłopaki usiedli, myśleli, myśleli, aż w końcu wymyślili. Narzekaliśmy na scoutów, a tu się okazuje, że Edek ciężko pracował : )

Tylko, że (jeśli dobrze pójdzie), wzmocnimy się tymi chłopakami już za dwa lata. Bo tyle pewnie będą się rozwijać : ) Nie mam też najmniejszych wątpliwości (chociaż tych chłopców nie widziałem i jest to sąd czysto a priori), że Słowak nie dorównuje umiejętnościami swoim poprzednikom: Baszczyńskiemu i Alvarezowi. Nie przypuszczam też, by Bośniak okazał się lepszy od Głowackiego.

I teraz pytanie: czy my rzeczywiście mamy dużo czasu, bierzemy się za skupywanie nadziei Bośni i Hercegowiny, Bojanów na miarę Słowacji i zapewniamy im świetne warunki treningowe na już konstruowanych obiektach. Szkolimy młodzież, wykańczamy stadion, dopinamy na ostatni guzik klubowy marketing. Słowem: za dziesięć lat mamy tu drugą Borussię.

Czy może jednak wciąż jest ostre ciśnienie na Ligę Mistrzów, Mistrzostwa Polski i Puchary krajowe. Bo transfery na Ligę Mistrzów, nawet na Puchar UEFA to nie są.
Odpowiedz cytując