Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27305
Stary 02.07.2010, 17:09
moskit napisał(a):Wyświetl post
a moim zdaniem to trzeba by kogoś na prawe skrzydło, a łobo się pozbyć. Dużo zarabia i nic nie gra
Tam moze grac Małecki,teraz powinniśmy pozyskac kogos na lewe i napastnika,bo Żurawski(tak mysle) ,będzie rozgrywał,
dopóki Garguła nie będzie w pełni formy.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując