moskit napisał(a):

|
a moim zdaniem to trzeba by kogoś na prawe skrzydło, a łobo się pozbyć. Dużo zarabia i nic nie gra
|
Tam moze grac Małecki,teraz powinniśmy pozyskac kogos na lewe i napastnika,bo Żurawski(tak mysle) ,będzie rozgrywał,
dopóki Garguła nie będzie w pełni formy.