Blaszczu16 napisał(a):

|
, a wy chcecie go na ławie sadzać?
|
Oczywiście że tak.Co prawda są jeszcze gorsi u nas w przodzie ale Małecki nie zasłużył sobie niczym by być pewnym grania w pierwszej 11tce.
A co do transferów to wydają się być one robione z głową i myśleniem o przyszłości.Wszystko zweryfikuje boisko.
Teraz czas na formacje przednią - musi ktoś przyjść bo tam nieudaczniki rządzą.