Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27297
Stary 02.07.2010, 16:59
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
, a wy chcecie go na ławie sadzać?
Oczywiście że tak.Co prawda są jeszcze gorsi u nas w przodzie ale Małecki nie zasłużył sobie niczym by być pewnym grania w pierwszej 11tce.

A co do transferów to wydają się być one robione z głową i myśleniem o przyszłości.Wszystko zweryfikuje boisko.
Teraz czas na formacje przednią - musi ktoś przyjść bo tam nieudaczniki rządzą.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując