|
Drugi dzień okna, a my przeprowadziliśmy już 4 transfery. Oczywiście wszystkie mają charakter uzupełniający, jednak jest duża szansa, że okażą się wzmocnieniami. Wyglądają na przemyślane i profesjonalnie przeprowadzone, co cieszy. O wszystkich tych nazwiskach nie było też głośno w mediach. Dobrze, dobrze.
Ciekawe jest, że w już w pierwszym meczu, w Szawle możemy nie zobaczyć żadnego Polaka w bloku defensywnym - Jovanic - Singlar/Cikos, Marcelo, Bunoza/Cleber, Diaz.
|