Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27295
Stary 02.07.2010, 16:58
Drugi dzień okna, a my przeprowadziliśmy już 4 transfery. Oczywiście wszystkie mają charakter uzupełniający, jednak jest duża szansa, że okażą się wzmocnieniami. Wyglądają na przemyślane i profesjonalnie przeprowadzone, co cieszy. O wszystkich tych nazwiskach nie było też głośno w mediach. Dobrze, dobrze.
Ciekawe jest, że w już w pierwszym meczu, w Szawle możemy nie zobaczyć żadnego Polaka w bloku defensywnym - Jovanic - Singlar/Cikos, Marcelo, Bunoza/Cleber, Diaz.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując