Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27290
Stary 02.07.2010, 16:29
I Slowak i Bosniak wygladaja na transfery przemyslane - co cieszy. To nie sa goscie z lapanki. Czy sie sprawdza - nie wiadomo, jednak daja pewne nadzieje. Bardziej wierze w mozliwosc rozwoju 22-letniego Slowaka niz 22-letniego Polaka. Chociazby dlatego, ze Slowacy potrafili sie dorobic kilku swietnych pilkarzy w ostatnich latach a my raczej oprocz bramkarzy szpanowac kim nie mamy. To samo tyczy sie bosniakow.
Oba transfery na plus - w sensie rokowan.


Milinkovic to wydaje mi sie dowcip. I nigdy takiego tematu nie bylo.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując