|
I Slowak i Bosniak wygladaja na transfery przemyslane - co cieszy. To nie sa goscie z lapanki. Czy sie sprawdza - nie wiadomo, jednak daja pewne nadzieje. Bardziej wierze w mozliwosc rozwoju 22-letniego Slowaka niz 22-letniego Polaka. Chociazby dlatego, ze Slowacy potrafili sie dorobic kilku swietnych pilkarzy w ostatnich latach a my raczej oprocz bramkarzy szpanowac kim nie mamy. To samo tyczy sie bosniakow.
Oba transfery na plus - w sensie rokowan.
Milinkovic to wydaje mi sie dowcip. I nigdy takiego tematu nie bylo.
|