|
Trawe to niech sobie nawet położą dzień przed meczem, trzeba sobie przypomniec co się stało w Poznaniu gdzie musieli murawe po miesiącu zmieniac. Niech lepiej się spieszą z wykończeniem C żeby tam się dało wejśc, ciekwi mnie co w końcu tym zapleczem D no i jak rozwiążą problem oświetlenia
|