Markus napisał(a):

Jedna wypowiedź nie przeczy w najmniejszym stopniu drugiej. Ja nie twierdzę, że transfer tych obrońców to tragedia, a Krissu nie twierdzi, że nie można na forum wyrażać sceptycyzmu wobec obecnych owoców polityki transferowej. Nie wprowadzaj sztucznego zamieszania.
|
Cytat:
|
Trudno traktować tych dwóch nowych obrońców jako wzmocnienie na chwilę obecną. Niestety, raczej nie prezentują poziomu Głowackiego, nie kosztowali zapewne nawet połowy tego, co otrzymała za niego Wisła.
|
Gubicie się chłopaki w zeznaniach.
Założyłeś z góry, że Bunoza nie będzie wzmocnieniem. Tak więc proszę o definicję: transfer porażka.
Bo wymagaliśmy wszyscy zawodnika, który będzie wzmocnieniem w miejsce Głowackiego.