Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27281
Stary 02.07.2010, 15:55
Markus napisał(a):Wyświetl post
Jedna wypowiedź nie przeczy w najmniejszym stopniu drugiej. Ja nie twierdzę, że transfer tych obrońców to tragedia, a Krissu nie twierdzi, że nie można na forum wyrażać sceptycyzmu wobec obecnych owoców polityki transferowej. Nie wprowadzaj sztucznego zamieszania.
Cytat:
Trudno traktować tych dwóch nowych obrońców jako wzmocnienie na chwilę obecną. Niestety, raczej nie prezentują poziomu Głowackiego, nie kosztowali zapewne nawet połowy tego, co otrzymała za niego Wisła.
Gubicie się chłopaki w zeznaniach.
Założyłeś z góry, że Bunoza nie będzie wzmocnieniem. Tak więc proszę o definicję: transfer porażka.
Bo wymagaliśmy wszyscy zawodnika, który będzie wzmocnieniem w miejsce Głowackiego.

Odpowiedz cytując